Quote:
Originally Posted by tomwed
What if it costs $75 for a weeks dinners and lunches for labor plus the cost of the ingredients? Labor include shopping, cooking and clean-up in your kitchen using your kitchen equipment.
|
Are you thinking about it as a possible business venture? We know you enjoy cooking.
I think $75 plus ingredients sounds very reasonable.