Thread
:
Reliable Ride
View Single Post
07-26-2022, 06:37 AM
Vermilion Villager
Veteran member
Join Date: May 2021
Posts: 792
Thanks: 288
Thanked 587 Times in 311 Posts
Uber or Lyft. You pay per trip vs. per person so for 1 its more expensive but for 2 people its a wash. About $70 one way plus tip.
The Following User Says Thank You to Vermilion Villager For This Useful Post:
Pamela1130
Vermilion Villager
View Public Profile
Send a private message to Vermilion Villager
Find all posts by Vermilion Villager