Quote:
Originally Posted by Hacker1
I noticed that bananas were way up today -- .58/lb. Last week we happened to be in Mt. Dora, bananas there were .25.
|
According to their website, they're 25c each if you buy them individually. If you buy by the lb they're 53c per lb.
That's at the Walmart at The Villages on 441.