Quote:
Originally Posted by Bill14564
Hahaha! It would be far cheaper to skip the "try" and just buy a pie!
(I've heard the Rose Plantation is excellent but it is not inexpensive)
|
LOL - a slice is a little more reasonable for lunch.
Last time there, they sell the pie for $25 which will get you 6 slices in case you don't want to wait and hunt down the pie guy.