Quote:
Originally Posted by gomoho
I read the article 3 times 'cause I couldn't believe they were saying $2/week per family member for fresh fruit and produce. What on earth can you get with that?
|
$1 per day, per person or $7 per week , per person.
Family of four gets $28 per week.